Замовлення квитків: (044) 247-24-76, (044) 247-23-03
Перша сцена країни

ПАЛАЦ "УКРАЇНА" –

    найбільший концертний майданчик Києва та України, основне місце проведення найважливіших мистецьких заходів

Віртуальний тур
Звернення генерального директора
Звернення генерального директора
«Наша мета зробити так, аби творчий зміст Національного палацу мистецтв «Україна» відповідав його назві і високому статусу сцени загальнонаціонального значення»
Роман Недзельський
генеральний директор
Історія

Понад 45 років Перша сцена країни є основним майданчиком для проведення загальнодержавних та міжнародних мистецьких заходів. Технічне оснащення, оригінальність архітектури та можливість розмістити велику кількість глядачів є вагомою перевагою серед інших концертних залів. Тож статус Головної сцени країни є заслуженим по праву.

Зовнішньо будівля має вигляд трапеції, розміри якої складають 50×80×90 м. У самому палаці понад 300 приміщень, різні за розміром і призначенням.

У 1996 році Палац «Україна» внесений до переліку архітектурних пам’яток України.

22 квітня 1998 року Палац отримує статус Національного.

Окрім виступів зірок вітчизняного і світового рівня, на Першій сцені країни проходять загальнодержавні та міжнародні громадсько-політичні заходи: святкування 1500-річчя Києва (1982), інавгурації Президентів України, святкування Днів незалежності України, урочистості, присвячені 2000-річчю Різдва Христового та інші значущі події.

Довідка:

НПМ «Україна» було відкрито 17 квітня 1970 (архітектори Є.Маринченко, П.Жилицький, І.Вайнер; інженери П.Булаевський, В.Федорченко) до 100-річчя з дня народження В.Леніна. Інтер’єри та облаштування вестибюля й артистичних приміщень палацу «Україна» виконані видатним архітектором і дизайнером Ірмою Каракіс.

Наші правила

Глядачам заборонено:

– палити в приміщенні Палацу «Україна»;

– заходити до Палацу «Україна» у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, брудному та такому, що може забруднити, одязі;

– заносити до Палацу «Україна» будь-які види зброї (вогнепальну, холодну, газову тощо), спеціальні засоби (газові балончики, електрошокери і т.п.), легкозаймисті речовини і піротехніку;

– брати з собою до глядацької зали великогабаритні предмети;

– заходити до Палацу «Україна» з тваринами;

– приносити до Палацу «Україна» спиртні напої;

– здійснювати фото- та відео зйомку заходів, якщо це не дозволено організатором;

– пересувати з місця на місце, брати до рук, відкривати підозрілі предмети, якщо їх знайдено у приміщенні Палацу «Україна» (у разі виявлення таких предметів необхідно одразу сказати про це будь-якому представникові адміністрації чи охорони).

Шановна публіко!

Пам’ятайте: метою всіх наших попереджувальних заходів є ваша безпека. Саме заради неї на входах до Палацу «Україна» здійснюється посилений контроль за допомогою металодетекторів та перевірка речей, які ви приносите з собою.

Просимо вибачити нас за всі незручності, пов’язані із заходами безпеки, та сподіваємося на ваше розуміння.

З повним переліком правил відвідування Палацу «Україна» можна ознайомитися тут.

 

Наші правила