Перша сцена країни
Афiша
назад до афiши
Virsky
24.08.2019
18:00
Великий зал
Святкуйте День Незалежності України разом з нами!

Перша сцена країни представляє свято українського танцю від Національного заслуженого академічного ансамблю танцю Украйни імені Павла Вірського!

Основу репертуару ансамблю становлять старовинні й сучасні танці різних регіонів України. Показовою рисою ансамблю є широке відображення сучасної тематики і творче використання спадщини народного танцю. На концертах колективу глядач насолоджується не тільки прекрасним виконанням, а і чудовими костюмами, які, безумовно, є невід'ємною складовою спектаклю. Обробку народної музики і нову музику до танців створили і створюють багато композиторів України. А яскраві і виразні рухи, віртуозні стрибки, блискавичні обертання і неперевершена зміна динаміки танців - від меланхолії до ейфорії - це унікальний союз кольору, енергії та артистизму!

Саме завдяки високому рівню професійної майстерності ансамбль здобув широку популярність в багатьох країнах. Українському хореографічному мистецтву аплодують концертні зали усього світу! Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В‘єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури. 

Тож чекаємо шанувальників українського народного танцю 24 серпня у Великій залі Національного палацу мистецтв «Україна»!

Вони Танцюють Серцем!  

БУДЕ СВЯТКОВО! ВХІД У ВИШИВАНКАХ! НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Квитки у продажу!

 

Поділитися на facebook
календар подій
великий зал
календар подій
малий зал